L
A D I N G

SÖZLEŞME & ŞARTLAR

Şart ve Koşullar

* Festival bedelinin tamamı veya minimum %50’si rezervasyon esnasında , kalan ödeme var ise o ödeme de rezervasyon tarihinden en geç 7 gün içerisinde ( bu tarih rezervasyon tarihine göre en geç 21 Mayıs 2021 olabilir) ödenmesi gerekmektedir.7 gün içerisinde ödemesi tamamlanmamış rezervasyonlar iptal edilir.İptal olan rezervasyonun iade ödemesi , iade şartlarınca yapılır.

* Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

* Ödemesi yapılmamış , katılımcı tarafından sadece bilgileri paylaşılmış başvurular , rezervasyon yapılmış olarak kabul edilmeyecektir.Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamlanması gerekmektedir.

* Ödemenin yapıldığı gün sitede belirtilen güncel fiyatlar esas alınacaktır.Katılımcının rezervasyon formunu doldurmuş olması , katılımcıya erken dönem fiyatlarından rezervasyon yapma hakkı tanımaz.

* Katılımcı, kendisinin ve adlarına hareket ettiği diğer katılımcıların bilgilerinin doğru olarak verilmesi ve sözleşmeye işlenmesinden sorumludur. Kimlik ve iletişim bilgilerinin hatalı bildirilmesi nedeniyle meydana gelebilecek neticelerden Majalis Festival sorumlu değildir.

* Katılımcı rezervasyon esnasında belirtilen irtibat bilgilerinden kendisine ve tüm katılımcılara ulaşılacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

* Otele check in saati en erken 14:00 , check out saati en geç 12:00’dir.Check in esnasında katılımcı , otele kimlik bilgilerini ve hes kodunu paylaşmayı kabul eder.

* Katılımcı Covid 19 kapsamında alınan kurallara uyacağını kabul eder.

* Festivalde kadın – erkek dengesi gözetilecektir.

* Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festivale ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.

* Doğal Afetler ( deprem, sel, yangın, heyelan vb. ) olağanüstü haller (sıkıyönetim, sokağa çıkma yasağı ilanları, genel grev, terör, otel, havaalanı baskınları, uçak ele geçirmeler, savaş, kargaşa vb.), halk hareketleri (grev, miting, yürüyüş, yol kapanması vb.), devletler arası gerginlik, diplomatik kısıtlamalar, sağlık sorunları (salgın hastalık, karantina, dünya genelinde bir hastalık vb...), hava muhalefeti (kar yağışı, tipi, sis, fırtına, yıldırım düşmesi vb.) gümrük rejimi değişiklikleri veya ulaşım sektöründeki genel kısıtlamalar ile havayolu, tren, deniz veya karayolu ulaşım firmalarından herhangi birinin iflası veya tasfiyesi gibi özel kısıtlamalar ve bunlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi diğer bir sebepten doğrudan veya dolaylı olarak, Majalis Festival’in kusuru bulunmayan veya öngörülemeyecek her türlü olumsuzluğun yaratacağı sonuçlardan doğan hiçbir zarar veya ziyandan Majalis Festival sorumlu olmayacağı gibi, Majalis Festival bu sebeplerden ötürü yükümlülüklerini ifa edememesinden veya yükümlülüklerinin ifasındaki aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve Majalis Festival’e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

* Katılımcı, festivale devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, festivalin başlamasından en az 21 gün önce festival düzenleyicisine bildirimde bulunarak sözleşmeyi, festival açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Ancak Devir işleminde satın alınmış olan festivalde ilgili iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır varsa cezalar katılımcıya yansıtılır. Festival sözleşmesini devreden ve devralan, Majalis Festival’e karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludur.Devir işlemi , sözleşmeyi devir alanın devir aldığı tarihteki sitede belirtilen güncel fiyatlardan gerçekleştirilecektir.

* Katılımcı organizasyon alanında , kendi odasında veya ulaşım araçlarında meydana getirdiği hasarları koşulsuz şartsız ödemeyi kabul eder.

* Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara iadesini yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

* Festival için rezervasyon yapan katılımcılar , organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi iadesi de yapılmayacaktır.

* Majalis Festival organizasyon içeriğinde , kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma , organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

* Erken rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.

* Katılımcılar , festival tarihinden 30 gün önce olan 27 Nisan 2021 tarihinden itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder.27 Nisan 2021 tarihine kadar yalnızca katılımcının festivale katılımını engelleyecek mücbir sebepler durumlarında rezervasyon temsilcisine bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilir.

* İade işlemleri vergi, resim ve harç v.b yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kredi kartı komisyonları mahsup edilerek gerçekleştirilecektir.

* Festivalin pandemi nedeniyle gerçekleşmemesi durumunda katılımcının talebi doğrultusunda, katılımcıya iade işlemi gerçekleştirilecek veya bir sonraki festivale erteleme hakkı verilecektir. İade işlemleri ertelenen yeni tarihin ve/veya etkinliğin iptalinin yayınlanması ile başlayacak olup , iptal taleplerinin bitiş tarihinden itibaren en geç 30 iş günü içerisinde katılımcının ödemesini gerçekleştirdiği ödeme kanalları üzerinden iadesi gerçekleştirilecektir.

* Katılımcının festival rezervasyonunu erteleme talebi yalnızca festivalin gerçekleşmemesi durumunda kabul edilecektir.

* Majalis Festival, pandemi koşulları gereği belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçı ve DJ lerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* Majalis Festival; kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılara sunulan hizmetin niteliğine göre, yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır. Majalis Festival, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail, GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru, ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Majalis Festival’in kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir. Katılımcılar kendi kanallarına yapılan bu duyuruları istememe hakkına sahiptir. Majalis Festival, Katılımcılarına bu gibi durumlarda herhangi bir ücret ödemeden Majalis Festival’in Kurumsal elektronik iletişim adresi olan info@joygrup.com mail adresine veya isteyeceği herhangi bir yolla Majalis Festival’e bildirimde bulunduğu takdirde kendisine yönelik yapılan e-mailin, SMS gönderimi ve posta gönderimlerinin sonlandıracağını taahhüt eder.

* Organizatör, festivalde performans gösterecek DJ’lerde , elinde olmayan nedenlerden ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Festivalde gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

Partners