L
A D I N G

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

S1. Majalis Festival nedir?

Majalis Festival , Türkiye’deki elektronik müzik kitlesini bir araya getirmek için yola çıkmış ve organizasyon alanında Türkiye'nin en deneyimli kadrolarını bir araya getirerek gerek hizmet kalitesi, gerek misafirlerin memnuniyeti gerek de katılımcı sayısı olarak yaptığı etkinliklerde beklenenin üstünde bir performans gösteren , bu doğrultuda hedefini daha da yükseklere taşıyarak Türkiye'nin birçok şehrinde imza niteliğinde bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmaya gönül koymuş bir organizasyondur.

S2. Majalis Festival'e nasıl rezervasyon yapabilirim?

Rezervasyonlarınızı www.majalisfestival.com adresinden, satış temsilcilerinden veya 0534 790 62 72 arayarak ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz.

S3. Otobüs ile ulaşım noktaları nerelerdir?

Bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiye satış temsilcilerinden veya 0534 790 62 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

S4. Bodrum havalimanından otele transfer mevcut mudur?

Havalimanı – Otel transferlerimiz mevcuttur.Detaylı bilgi için 0534 790 62 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

S5. Festival alanında sağlık ekibi bulunacak mı?

Festival boyunca otel içerisinde sağlık ekibi bulunacaktır.

S6. Festival ücretine neler dahil dahildir? Ücretli olan hizmetler nelerdir?

Festival ücretine 21-24 Ekim tarihlerinde 3 gece her şey dahil konsept dahilinde Kairaba Bodrum Imperial Otel’de konaklama (Sabah,Öğle,Akşam Açık büfe yemek ve gece saat 05:00 a kadar yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ) ve festival boyunca gerçekleşecek bütün etkinliklere katılım dahildir. Premium barlarda kurulacak ithal içecekler ile Ala Carte Restoranlar , Oda Servisi Tenis Kortu Işıklandırma ekstra ücrete tabidir.

S7. Festivale dışarıdan katılımcı alınacak mı?

Festival müşterisi dışında alana dışarıdan katılımcı kesinlikle alınmayacaktır.

S8. Otel içerisine alınmayacak maddeler ve güvenlik önlemleri nelerdir?

Festival alanına açık ve/veya kapalı ambalajlı yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı madde , plastik/cam şişe, teneke kutu, uyuşturucu, parlayıcı, kesici/delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci, açık paket ve/veya tütün mamülleri alınmayacaktır ve emanet olarak kabul edilmeyecektir.

Festival için rezervasyon yapanlar , organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi ücret iadesi de yapılmayacaktır.

Organizatör, festivalin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara ücret iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

S9. 18 yaş altı festivale katılabilir mi?

18 yaşını doldurmamış kişiler etkinliğimize katılım gösteremez.

S10. Otellere bir gün erken girmek veya bir gün erken çıkmak mümkün müdür?

1 gün önceden (20 Ekim) giriş yapmak mümkün değildir.

1 gün sonra çıkmak isteyen misafirler, diledikleri takdirde 0534 790 62 72 arayarak 1 gün uzatabilirler.

Partners